Askyblock sayı kısaltma

Neden MCDeyiz.COM Üyesi Olmalısınız ?

Aramıza Katılmak İçin Bir Sebep Gerekiyorsa Seni Neden MCDeyiz.COM Üyesi Olmalısınız ? Sayfamıza Bekleriz..
Daha Az Reklam, Daha Çok Kaynak Üstelik Ücretsiz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
27 May 2019
29
1
65
Merhaba, askyblock kullanıyorum ve oyuncuların ada levelleri uzadıkça hoş gözükmemeye başlıyor
aslında bunun için bir ayar var

# Displays the island level {ISLAND_LEVEL} with a XX.Xk pattern in chat
# e.g : [23.5k] instead of [23562]
fancylevelinchat: true

şeklinde config de bulunuyor ama ben bunu true yapmama rağmen çalışmıyor ek olarak yapmam gereken birşey mi var

bertek41

FDT
Yönetici
27 Mar 2019
18
2
175
19
World
mcdeyiz.com
Sunucu kapalıyken config new dosyası varsa onun içindekileri kopyalayıp normal confige yapıştırıp new dosyasını silin ardından fancylevelinchat true yapın ve dosyayı kaydedin ve sunucuyu başlatın olmazsa/hata verirse iletin.

27 May 2019
29
1
65
confignew dosyası yok diğer ayarlrı düzenleyebiliyorum sorun olmuyor
dediğin gibi sunucuyu kapatıp true yaptım zaten true di, ben sadece kapatıp açtım açıkken false yapıp sonra restart dan sonra true yapsam birşey değişirmi çünkü olmadı

27 May 2019
29
1
65
bunu skript ile yapabiliyorum ama kendisininde böyle bir özellik varken benim skript ile gereksiz işlem yaptırmam saçma geldi eğer bir yolu varsa kendi sistemini kullanmak istiyorum

OsmanDLSMN

BİZ MCDEYİZ
Yönetici
19 Haz 2019
11
2
85
Askyblock sürümünüz kaç
ve kullandınız skripti atarmısınız buraya ondan kaynaklıyorda olabilir

27 May 2019
29
1
65
ben sadece chat den bahsetmiyorum titlemanager kullanıyorum sağdaki menüdede uzun yazıyor kısalmıyor askyblokc sürümüm son sürüm

IrfanDarmaDuman

Führer
Premium
Onaylı Satıcı
27 Mar 2019
41
3
175
16
İstanbul
fancylevelinchat özelliği skriptleriniz için değil. {island_level} variable’ını ya da askyblock’u destekleyen eklenti variablelarını kullandığınız yerler için. O yüzden essentials chatinde kullan diyorum ya da chatcontrol chatinde ya da deluxechat chatinde. Ne yazık ki skriptleriniz için değil.

27 May 2019
29
1
65
hocam, konu dağılıyor
ben göstermiyor demedim benim yapmak istediğim 1245 olan ada levelini 1.2k yapmak yani kısaltmak istiyorum zaten şuanda ada levelini gösteriyor

IrfanDarmaDuman

Führer
Premium
Onaylı Satıcı
27 Mar 2019
41
3
175
16
İstanbul
bende öyle düşünüyorum normalde fancylevelinchat yapınca zaten kısalması gerek ama olmuyor
başlatma kodunu
Kod:
@ECHO OFF
title Eklenti Denemeleri
REM change CHCP to UTF-8
:start
java -Xms4096m -Xmx4096M -Dfile.encoding=UTF-8 -Duser.language=en -jar paper.jar
goto start
bununla değiştir ve ram + jar adını ona göre editle. Bende paper.jarı çalıştırıyor sende spigot.jar olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...