Mojang, Tarihinin En Büyük Minecraft Güncellemesini Yayımladı

Neden MCDeyiz.COM Üyesi Olmalısınız ?

Aramıza Katılmak İçin Bir Sebep Gerekiyorsa Seni Neden MCDeyiz.COM Üyesi Olmalısınız ? Sayfamıza Bekleriz..
Daha Az Reklam, Daha Çok Kaynak Üstelik Ücretsiz!

FerhatAYDN

Morina
Premium
23 Nis 2019
3
0
0
23
Antalya
dreamnw.orgMicrosoft'a satılmasıyla birlikte güncelleme anlamında oldukça ilerleme kateden Minecraft, geçtiğimiz günlerde tarihinin en büyük güncellemesini aldı. Village & Pillage adlı güncelleme, oyuna yeni silahlarla birlikte onlarca da obje ekliyor.


Ülkemizde ve dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Minecraft, tarihinin en büyük güncellemesini aldı. Mojang'ın Village & Pillage adıyla yayımladığı güncelleme, oyuna birçok yeni silah ve hayvan ekliyor.

Bildiğiniz üzere Minecraft birkaç yıldır Microsoft'a ait ve bu el değiştirmenin ardından oyunun güncellenme oranı daha da arttı. Bir dönem YouTube Türkiye'nin başrol oyuncusu olan Minecraft, yeni güncellemesiyle birlikte adeta yeni bir oyun deneyimi vadediyor.
Village & Pillage, oyuna onlarca yeni öge, hayvan ve çeşitli değişiklikler ekliyor. 22 Nisan'da resmi olarak çıkış yapan güncellemenin Minecraft tarihindeki en büyük güncelleme olmasına ise şaşırmamak gerek. Güncellemenin oyuna neler eklediğini daha detaylı öğrenmek için kullanabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi: