Sunucu Tanıtım Kuralları

Kötü bir haberimiz var... MCDeyiz.COM Yayın hayatına son veriyor.

Bugüne kadar 39.152 kullanıcıyı 100.894 kez sayfalarımızla buluşturduk.

Bu deneyim çok güzel olsada sürdürülebilirlikten uzak olduğu için yayın hayatımızı sonlandırma kararı aldık.

~MCDeyiz.COM Yönetim Ekibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irfandumanx

ApiaTeam
Yönetici
27 Mar 2019
68
9
800
17
İstanbul
  • Hediye Bu Parası Söylenmez

MCDEYIZ | Sunucu Tanıtım Bölümü Kuralları
Merhaba MCDeyiz Üyeleri! Bugün size Sunucu Tanıtım kurallarından bahsedeceğiz.

Tüm üyelerimiz sağlıklı bir forum için bu kurallara uymak zorundadır. Aşağıdaki tüm maddeler açıcağınız Sunucu Tanıtım konusunda bulunmalıdır yoksa konunuz onaydan geçmeyecektir.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1) Sunucunuzdaki sistemlerden ve mimarilerden en az üçer fotoğraf koymak zorundasınız.
2) Sunucu adresinizi, sunucu sürümünüzü, sunucu slotunuzu ve sunucunuz hakkında hosting adı olmaksızın ram ve işlemci gibi teknik bilgileri vermek zorundasınız.

4) Sunucu yetkili kadronuzu belirtin. Yetkili kadrosunu tanıttığınız kısımda ben bu sunucunun kurucusuyum, adminiyim gibi başlayın.
5) Sunucunuz aktif olmadığı sürece konunuzu açmayın. Yani tarihin 1 ocak olduğunu düşünelim ve siz sunucum 10 ocakta açılacak diye konu açamazsınız. Bunun için "Sunucu ön gösterim" kategorisini kullanın.

NOT
Sunucunuz kapandığı zaman konunuzu, Sunucum kapandı, gibi raporlamazsanız; tespit ettiğimiz zaman forumdan 1 hafta yasaklanırsınız.
Sunucu Tanıtım bölümü kuralları zamanla esneklik gösterebilir veyahut değiştirilebilir. Bunun mağduru olmamanız için aralıklı olarak bu konuyu takip etmenizi öneririm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...