NameMC

NameMC nedir? Nasıl kullanılır? Bu başlık altında bu uygulama hakkında siz değerli okurlarımız için çeşitli bilgilere yer veriyor olacağız.

Minecraft, 2009 yılında geliştirilmeye başlanan ve 2011 yılında tam sürüm haline ulaşan bir oyun. O tarihten bu yana oyun için pek çok eklenti, mod, araç ve site gibi çeşitli şeyler geliştirildi. Geliştirilen uygulamalardan birisi olan NameMC, Minecraft oyuncularının tercih ettiği popüler bir web sitesi olmakta. Bu site hakkında bilinmesi gereken detayları paylaşmak istiyoruz. Bu yazının işinize yarayacağına inanıyoruz.

NameMC

NameMC Nedir?

Bu uygulama, skin olarak adlandırılan oyuncu karakterlerinin dokularını gösteren bir araç. Oyuncular, bu sitedeki karakterleri inceleyerek keşfe çıkabilir. Ayrıca merak ettiği karakterlerin dokularını da arayarak bulabilir. Oldukça faydalı bir site olan bu yer, karakter dokularının yanı sıra farklı özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Genel olarak karakter dokuları için kullanılan sitenin ek özellikleri arasında sunucu listesi bulunuyor. Oyuncular, sunucu listesini inceleyerek istediği sunucuyu seçebilir ve o sunucuya giriş yapabilir.

NameMC

Bir diğer özellik olarak pelerinlerin bulunduğu bir yer bulunmakta. Pelerin, karakterin arkasında bulunan bir giysi. Burada oyuncuların hangi pelerinlere sahip olduğu görülüyor. Kullanıcılar, beğendiği pelerinler için bir koleksiyon oluşturabilir ve o koleksiyonu arkadaşlarıyla paylaşabilir.

Bu Site Nasıl Kullanılır?

NameMC sitesinin kullanımı oldukça kolay. Yapılması gereken şey siteye girdikten sonra arama kısmından istenilen kullanıcı adını aramak ve sonrasında o kullanıcının dokusunu incelemek.

NameMC

Karakter dokusu sayfasına girdikten sonra bu sayfada pek çok düğme bizleri karşılıyor. Bunlardan birisi indirme butonu. Kullanıcılar, karakter dokusunu indirerek farklı bir yerde kullanabiliyor veya düzenleyebiliyor. Bir diğer düğme ekran görüntüsü alma seçeneği. Ekran görüntüsü, istenilen açıdan alınabilmekte. Yapılması gereken şey karakteri döndürmek ve sonrasında görüntü almak.

Sayfa içerisinde karakter hareket ettirme özelliği de mevcut. Oynatma butonuna basıldığı takdirde karakter, yürüme animasyonu ile hareket kabiliyeti kazanıyor. Yürüme animasyonu sayesinde karakterin nasıl olduğu daha net anlaşılmakta.

Sitenin sunduğu özellikler arasında karakterin eski dokularını da incelemek yer alıyor. Bir oyuncu, oyuncunun eski karakter dokularından birisini seçerek o dokusu hakkında da bilgi alabiliyor. Bu da pek çok kişi için önemli bir ayrıcalık demek.

Uygulamanın sunduğu araçlar arasında kafa komutu bulunmakta. Kafa komutu, her sürüme özel komutların yer aldığı bir araç. Kafa alma komutu sayesinde karakterin kafasını Minecraft haritasına pratik bir şekilde eklemek mümkün hale geliyor.

NameMC

NameMC Güvenilir mi?

Bu uygulamadan yararlanmak isteyenlerin sorduğu sorulardan birisi bu uygulamanın güvenli olup olmadığı ile ilgili. Şu anda dünyada pek çok popüler site yer alıyor. Bu siteler arasında Minecraft araçlarının yer aldığı siteler de mevcut. Bunlardan birisi de bu platform. Sunduğu özelliklerle ve dünya çapında kullanılması nedeniyle site, güvenilir olarak kabul ediliyor. Yine de her şeye rağmen bir doku dosyası indirirken kontrol etmek lazım.

Siteyi Kullanmanın Avantajları

Bu siteyi kullanmak, oyunculara birçok ayrıcalık tanır. NameMC ile beraber kullanıcıların elde ettiği avantajlardan birisi karakter dokuları keşfetmek. İster kendisi için ister düzenlemek için olsun buradaki karakter dokuları incelenerek farklı sonuçlar elde edilebiliyor.

Sitenin sunduğu bir diğer avantaj kendi karakterini incelemek. Kullanıcılar, premium kullanıcı adını araştırarak eskiden kullandığı karakter dokularının listesine ulaşabiliyor. Örneğin oyuncu, daha önce kullanmış olduğu bir dokuyu tekrar kullanmak istesin. Buradan listeye ulaşarak bir önceki karakter dokusuna erişebiliyor. Bu da oldukça faydalı bir ayrıcalık tanımakta.

Eğer sunucu arıyor isen hemen sen de Minecraft server kirala!

Konuyu nasıl buldun?
0
0
0
0
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir