ItemsAdder eklentisi, sunucunuzu kesinlikle diğer sunuculardan ayrı kılacak. Neden mi? Çünkü ItemsAdder eklentisi, oyununuza özel eşyalar eklemenize yarıyor. Hayır hayır, o her yerde gördüğünüz, varsayılan itemlerle aynı dokuları kullanan özel item eklentileri gibi değil. Kendi dokularınızı oluşturabileceğiniz bir eklenti! Hem de bununla sınırlı kalmıyor, emojiler gibi şeyler de ekleyebiliyorsunuz.

O kadar anlattın, fiyatı nedir bunun?

ItemsAdder eklentisi çok güzel özellikler ekliyor, ancak fiyatı biraz pahalı. Normalde 16.95€ olan fiyatı, PayPal kullanamayan bizim gibi ülkeler için Stripe (kredi kartı) yöntemi ile 7.99€ fiyatına düşüyor. Eklentinin Spigot sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Stripe ile daha ucuza almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

İyi güzel de, biraz örnekler ver bakalım, nasıl gözüküyor?

[​IMG]
[​IMG]
[​IMG]

[​IMG]

Görseller Spigot sayfasından alınmıştır.

Harikaymış da, nasıl eşya ekleyeceğiz buna? Wikisi falan yok mu bunun?

Detaylı wikiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu özel eşyaları oyunculara nasıl gösteriyor? Sihir yapacak değil ya? Mod mu indirecekler?

Hayır, hayır! Oyuncularınız, oyuna girince eğer Direkt Bağlan özelliğinden giriyorlarsa her girişlerinde, sunucu listesine ekleyip giriyorlarsa tek seferlik bir kaynak paketi indirecekler. Sunucu listesinden giren oyuncular için sonraki girişlerinde indirmelerine gerek kalmayacak. Kaynak paketleri otomatik olarak yüklenecek (indirilmeyecek, indirilen dosya aktif edilecek).

Tamam ben satın aldım bunu, nasıl kuracağım?

Wikiden alınan bilgilere göre yapmanız gereken adımlar:

ProtocolLib, LoneLibs, isteğe bağlı LightAPI (1.14, 1.15, 1.16 | 1.17), isteğe bağlı Lib’s Disguises (özel moblar için) ve son olarak ItemsAdder’ı sunucunuza koymanız gerek. Daha sonra kaynak paketinizi barındırmak için bir yöntem seçmelisiniz. Bu biraz uzun olduğu için wikiden ilgili bölümü veriyorum. Buradan ulaşabilirsiniz.

Komutlar, yetkiler nedir, onları söylesen?

Komutlar için buraya, yetkiler için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Konuyu nasıl buldun?
3
0
0
0
2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir